• Новак
Crayola Супер Совети за Напредок во Собата, Перат Маркери, Избрани Бои, Уметност Постави за Деца, 100 Count

Crayola Супер Совети за Напредок во Собата, Перат Маркери, Избрани Бои, Уметност Постави за Деца, 100 Count

DEN 552.00

Достапност
Достапно за нарачка

100 CRAYOLA МАРКЕРИ : Еден 100ct пакет на Crayola Супер Совети Маркери во избрани бои.ДЕБЕЛА & ТЕНКИ ЛИНИИ : Supertips Маркери може да се направи дебели или тенки линии за различни техники на боење.CRAYOLA БОИ : Овој дел маркер сет карактеристики 100 различни бои за да бидете сигурни дека секогаш имаат сенка што треба.ПЕРАТ МАРКЕРИ : Crayola Перат Маркери се совршени за деца или возрасни да се користи во боење книги, бидете оригинални уметнички дела, или да се практикуваат рака букви.УМЕТНОСТ РЕЗЕРВИ ЗА ДЕЦА : Не-токсични маркери направи одличен подарок сет за млади уметници возрасти 3 и нагоре.Големина : 100 Count (Пакување од 1) | Стил : Маркери.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат