• Новак
Г-Дин Скица 1924061 Перат Миризливи Маркери, Длето Совет, Избрани Бои, 14-Count

Г-Дин Скица 1924061 Перат Миризливи Маркери, Длето Совет, Избрани Бои, 14-Count

DEN 239.28

Достапност
Достапно за нарачка

Секоја боја има своја забава мирис што останува дури и по мастило суши, па вашиот држи мирис како добро како што изгледа.На врвот е здрав за да ја задржи својата форма дури и по неколку месеци на боење.Специјално формулиран, не крварење вода базирани мастило е одлична за easels.Скица маркери имаат два пати мастило на повеќето маркери да трае супер-долго.Скица маркери имаат два пати мастило на повеќето маркери да трае супер долго.Непречено-тече bevel-совет го прави скицирање полесно и привлекува во ред, среден или широки линии.Тоа е безбедно за деца и заверена АП нетоксични.Вклучува маркери во сите основни бои (Магента, Розова, Црвена, Портокалова, Жолта, Светло Зелена, Темно Зелена, Тиркизна, Светло Сина, Сина, Светло Пурпурна, Виолетова, Кафена и Црна).Секоја боја има своја забава мирис што останува дури и по мастило суши, па вашиот држи мирис како добро како што изгледа.Види мириси инспирира креации!.Боите се светли и живописни, но миење лесно од раце и повеќето облека.Филм Ноќ Бои вклучуваат Жолта/Топла Buttery Пуканки, Розова/Лубеницата Хард Кенди, Светло Сина/Сино Малина Slushie, Портокал/Nacho Сирење, Темно Кафена/Нане Чоколадни Бонбони, и Светло Кафеава/Root Пиво.Основни боја асортиман вклучува магента (малина), розе (бостан), црвена (цреша), портокалова (портокал), жолта (банана), светло зелена (нане), темно зелена (apple), turquoise (овошје панч), светло сина (blue малина), сина (боровинка), светло виолетова (слатки сливи), виолетова (грозје), кафеава (цимет), и црна (тасев биле).Ослободете ја вашата детската имагинација во светот на цимет миризливи giraffes и сладолед обложени авиони со Г-дин Скица Миризливи Перат Маркери.Тоа значи дека младиот и надежен уметник може да се самоуверено стожерот помеѓу прецизност точка и смели потези.Непречено тече bevel совет го прави скицирање полесно и привлекува во ред, среден или широки линии.Од волшебна мириси од Боровинки и Цреша да мириса свежо инспириран од сладолед, Филм Ноќ и Празници, на ароми и бои се сигурни дека за да се поттикне креативноста.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат