• Новак
Fesjoy Уметност Маркери, 24 Бои Уметност Маркери Поставени Двојно Совет на Широка парична Казна Точка Маркер Пенкало со Носи Торба Уметност потрошен материјал за Учен?

Fesjoy Уметност Маркери, 24 Бои Уметност Маркери Поставени Двојно Совет на Широка парична Казна Точка Маркер

DEN 503.76

Достапност
Достапно за нарачка

24/30/36/48/60/80 Бои за опција, нема удвојување боја, двоен пен совети за да се исполнат различни сликарство потреби.Совршен за анимација, архитектура, облека, внатрешни работи, производ, пејзаж, графички, студентска пракса дизајн.Dual совети дизајн, широка точка се користи за големи област боја, вие исто така може да се добие пофини линија со предност на широк совет.Круг парична казна точка се користи за извлекување на детали и да се претстави.Висок квалитет на мастило, го прави лесно да се вклопуваат и да се постигне мирно ефект.Светла и лесна за боја, природни меша и долготрајни.Caps на маркер пенкало се печатени со боја број и боја име за лесно да ги најдете.Ергономски дизајн, удобно рака чувство, можете да се наслика, за колку што сакате без болка.Погодна за ученици, канцеларија работници, уметници, уметнички ентузијасти, почетници, итн.Одличен Подарок за Божиќ, Роденден или било која друга прослава.Спецификации : Боја : 24/30/36/48/60/80 Бои(изборен) Пен Глава : Двојна Глава(Широк Точка и парична Казна Точка) Пакување Листа : 1 * Маркер Сет(24 Бои).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат