• Новак
Аце Креации 9 Инчен Поли Винил Место Маркери за Обука и Вежби – Постави на 6 – Еден од Секоја Црвена, Зелена, Портокалова, Виолетова, Сина и Жолта

Аце Креации 9 Инчен Поли Винил Место Маркери за Обука и Вежби – Постави на 6 – Еден од Секоја Црвена, Зелена,

DEN 358.80

Достапност
Достапно за нарачка

9-ИНЧЕН ДИЈАМЕТАР Секоја точка маркер има 9-инчен дијаметар и е совршена големина за употреба во салата класа, игралиште игри, и обука за кошарка, фудбал, хокеј на мраз, и други спортови.НЕ-ПРОПАДНА ПОЛИ ВИНИЛ Не-пропадна материјал го прави овие самото место маркери безбеден и ефикасен за фитнес подови, тврдо, тротоарот, и други површински видови.ВНАТРЕШНА / НАДВОРЕШНА Изградени со трајни поли-винил, овие самото место маркери се rip-отпорни и изградени да издржат континуирана употреба на различни површини.СВЕТЛИ БОИ Доаѓа со различни светла, лесно да се види бои.Дизајниран за јасна видливост во текот на игри, спортски и други активности. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање Купи со доверба.Ако не сте целосно воодушевен со вашата ново место маркери ние ќе ви испратиме целосно враќање на средствата.Аце Креации 9" Поли Винил Место Markers Click Додади во Кошничка СЕГА да ги купите ultimate Спорт Маркери за тренинг и обука затворен или на отворено!Сет од 6 Место Маркери во различни 6 различни бои.Совршен за салата класа, игралиште игри, и обука за кошарка, фудбал, хокеј на мраз, и други спортови.100% Задоволството на Guarantee If не сте целосно задоволни со вашето купување ќе го направи тоа право, со целосна наплата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат