• Новак
FOCO MLB Чикаго Младенчиња ( Издание) Светската Серија на Шампионите Печатени Играч Шамија

FOCO MLB Чикаго Младенчиња ( Издание) Светската Серија на Шампионите Печатени Играч Шамија

DEN 621.84

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Земја На Потекло : Кина.Пакет Висина На Објектот Е 5.0".Пакет Должината На Објектот Е 9.0".Пакет Ширина На Објектот Е 6.0".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат