• Новак
Shawl Scarfs Тенко Ќебе За Свадба Секојдневен St Patricks Ден Украси за Смешни Жени Шамија Зима 50-Роденденски Подароци За Жени

Shawl Scarfs Тенко Ќебе За Свадба Секојдневен St Patricks Ден Украси за Смешни Жени Шамија Зима 50-Роденденски

DEN 489.60

Достапност
Достапно за нарачка

Shawl Scarfs Тенко Ќебе Кејп Мека St Patricks Ден Украси Новина Scarfs За Жените Мода Бесконечност Зима Се Добро Наскоро Подароци За Жените.Главни Карактеристики : Голема Големина Волна Shawls И Облоги; Може Да Послужи Како Се Обликува Наметка На Бесконечна Стилови; Удобно И Топло; Марами; Shawls; Ќебиња; Мулти-Цел; Со Различни Бои За Да Се Исполнат Вашите Различни Потреби.Или Зима Облека.Совршен Подарок : Кашмир Pashmina Е Одличен Подарок За Вашите Мама И Тато, Пријатели; Или Некој Друг Почитувани За Вас.Даде Како Совршен Подарок За Денот на Благодарноста; Божиќ; Роденден; Ден на Мајката; Или Романтична Средба.Нуди Одличен Подарок За Било Кој Модерен Човек.Оваа Shawl се Заврши Може да Се Носи Како Булчински; Деверуша е Pashmina; Или Како Убава Дополнуваат Да Гостин е Формална Облека.Инструкции За Перење: Се Препорачува Да Се Мијат Со Рака Или Нежно Машина За Миење, Која Може Да Се Суши Природно, Но Не Железо Или Кајгана.Shawl Scarfs Тенко Ќебе Преголеми Дебели St Patricks Ден Украси Персоналните Scarfs За Жените Plaid Зима Bachelorette Даровите За Невестата Печати Жени Мажи Удобно Shawl Шамија Кашмир Зима Шамија Топло Големи Марами Подароци Мека И Блиску До Кожата, Не Исчезнат, Кои Ви Даваат Траен Топлина И Мекост.Може Да Се Климатизација Shawls, Шалови Shawls Двојна Намена, Сите Натпревар Дел, Потребно Плима На Жените И Мажите.Заврши На Shawl Слободно Околу Било Облека И Тоа Ќе Ви Се Задржи Топло Во Текот На Целиот Ден Долго.Стилски, Дарежлив, И Безвременски.Нашите Шамија Одговараат Во Есен И Зима Сезона За Секојдневниот Живот, Работа, Секојдневен, Streetwear Или Партија.Лесно Да Се Носат И Се Спарите Со Други Алишта.Се Облекуваат За Времето Во Стил Со Полиран Изглед На Outerwear Или Џемпери.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат