• Новак
Северна Ирска Фудбал Поврзана Шамија

Северна Ирска Фудбал Поврзана Шамија

DEN 476.40

Достапност
Достапно за нарачка

Увезени.Северна Ирска фудбал двострано поврзана шамија.Многу мека на допир и модерен.Класичен дизајн - едноставноста е царот!. 57-во.долго време од 7-во.широк.Носат со гордост!.Живописни бои, со висок квалитет акрилик предиво, многу мека на допир.Има две страни со "Северна Ирска" натписи, Северна Ирска сртот на едниот крај и Norn Железо натпис на другиот крај на секоја страна.Задолжително за секој Северна Ирска фан и голем Norn Железо сувенир за никого.Произведени во Европа според најстрогите барања на Европската Унија прописи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат