• Новак
Kingree 50PCS лицето маска turban headband turban шамија вратот топлина headwear трговија на големо за прашина-доказ сончевиот ветер

Kingree 50PCS лицето маска turban headband turban шамија вратот топлина headwear трговија на големо за прашина-доказ

DEN 1752.00

Достапност
Достапно за нарачка

полиестер. 机洗.На овој линк е за промет на Големо, трговија на мало, мин цел е 50 PCS/печати, цената е само US$0.9/PC бесплатен превозот за НАС.Нашата нормална пакет е 1pc/ПП торба и 10pcs во поголем ПП торба.Можеме да го прифатиме обичај пакет, но треба да ни испратите барање за подетални информации.Ние, исто така може да понуди ре-пакет услуга, на пример, ние може да пакет на различни бои во една торба(10pcs и 6pcs група можеби) во зависност од вашите барања и етикета на бар-код(како што се FBA бар-кодот и ourter картон бар-код) за вас, и вие само треба да плаќаат екстра US$0.1/ЕЕЗ за ре-пакет услуга, многу ефективни.Бидејќи овие наредба за деловни корисници, обично ние не може да ја прифати враќање назад-назад додека не прифати да ја плати круг-патување превозот.Ако се грижите за квалитетот, што може да се купат примерок од нашата продавница да се провери тоа.Сите магија шамија во нашата продавница се исти материјал и квалитет, само различна е боја.Се разбира, ако имате било какви тешкотии, можете да побарате од нас за hlep, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа за вас.Ние сме стручни во магија шамија бизнис.Имаме илјадници бои за вашата да се избере, квалитетот е стабилна, оди напред да го нарачате.Повеќе прашање, ве молиме контактирајте со нас слободно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат