• Новак
Kingree 50PCS лицето маска turban headband turban шамија вратот топлина headwear трговија на големо за прашина-доказ сончевиот ветер

Kingree 50PCS лицето маска turban headband turban шамија вратот топлина headwear трговија на големо за прашина-доказ

DEN 609.60

Достапност
Достапно за нарачка

И ние сме секогаш leadship на печатени headbands.Ние сме стручни во магија шамија бизнис.Kingree е најголемата и лидер бренд на headbands.9/PC бесплатен превозот за НАС.Тоа е дефинитивно вреден за да се купи магија шамија со многу стилови на облечен, тоа може да се користи како headband, слушнете ги покрие, beanie, пират, вратот потоплите, лицето маска, balaclava, како многу стилови како што може да се слика.Повеќе прашање, ве молиме контактирајте со нас слободно.Проверете и видете на страница често, ќе се најде постојат многу нови и модерен дизајн кој што не може да се добие од други продавница.Должина и ширина : 19inch X 9. 6 компјутери/9pcs/18pcs во вкупно, 1 компјутер за секое боја, не се повторува.ЗОШТО ДА ИЗБЕРЕТЕ KINGREE?.Висок растеглив.УВ Правец на protection Dust proof High stretchable Sweat wicking и брзо се суши.Се разбира, ако имате било какви тешкотии, можете да побарате од нас за hlep, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа за вас.Сите магија шамија во нашата продавница се исти материјал и квалитет, само различна е боја.Можеме да го прифатиме обичај пакет, но треба да ни испратите барање за подетални информации.ГОЛЕМ СИ ГО ЦИЦА UP&ЗДИВ : .Не ризик да се купи!Додај во количката сега.Ние, исто така може да понуди ре-пакет услуга, на пример, ние може да пакет на различни бои во една торба(10pcs и 6pcs група можеби) во зависност од вашите барања и етикета на бар-код(како што се FBA бар-кодот и ourter картон бар-код) за вас, и вие само треба да плаќаат екстра US$0.5 инчен;Висок растеглив турнеја е во врска со 21-25inch.Мулти-користење магија главата носат се направени од Полиестер микрофибер која е мека и удобна, многу добро се апсорбира потта и фитил влага далеку брзо.Бидејќи овие наредба за деловни корисници, обично ние не може да ја прифати враќање назад-назад додека не прифати да ја плати круг-патување превозот.УВ Правец на заштита.Ние развиеме нови дизајни секоја година.На овој линк е за промет на Големо, трговија на мало, мин цел е 50 PCS/печати, цената е само US$0.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат