• Новак
Shawl Scarfs Тенко Ќебе Вечер Фустан Дебели St Patricks Ден Украси Персоналните Scarfs За Жените Есен Зима Нови Мајка Подароци За Жени

Shawl Scarfs Тенко Ќебе Вечер Фустан Дебели St Patricks Ден Украси Персоналните Scarfs За Жените Есен Зима

DEN 2356.80

Достапност
Достапно за нарачка

Инструкции За Перење: Се Препорачува Да Се Мијат Со Рака Или Нежно Машина За Миење, Која Може Да Се Суши Природно, Но Не Железо Или Кајгана.Оваа Shawl се Заврши Може да Се Носи Како Булчински; Деверуша е Pashmina; Или Како Убава Дополнуваат Да Гостин е Формална Облека.Се Облекуваат За Времето Во Стил Со Полиран Изглед На Outerwear Или Џемпери.Лесно Да Се Носат И Се Спарите Со Други Алишта.Се Тркалаат И Го Стави Во Вашата Торба Лесно.Нуди Одличен Подарок За Било Кој Модерен Човек.Scarfs Тенко Ќебе Drawls Тенок И Лесен St Patricks Ден Украси Смешно Scarfs За Жените Подарок Зима Роденден Подароци За Женски Пријатели.Многу Добро Уредено.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат