• Новак
Kingree 50PCS лицето маска turban headband turban шамија вратот топлина headwear трговија на големо за прашина-доказ сончевиот ветер

Kingree 50PCS лицето маска turban headband turban шамија вратот топлина headwear трговија на големо за прашина-доказ

DEN 2296.80

Достапност
Достапно за нарачка

Висок растеглив турнеја е во врска со 21-25inch.Клиент-задоволство е секогаш наша цел и ние се надеваме да ви донесе висока оценка на производ и услуга.Повеќе прашање, ве молиме контактирајте со нас слободно.Една магија главата носат замени ги сите, се тоа сите во еден!Додај во количката сега.Ние сме стручни во магија шамија бизнис.Должина и ширина : 19inch X 9.ЗОШТО ДА ИЗБЕРЕТЕ KINGREE?.Тоа е дефинитивно вреден за да се купи магија шамија со многу стилови на облечен, тоа може да се користи како headband, слушнете ги покрие, beanie, пират, вратот потоплите, лицето маска, balaclava, како многу стилови како што може да се слика.Ние развиеме нови дизајни секоја година.Се разбира, ако имате било какви тешкотии, можете да побарате од нас за hlep, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа за вас.Не ризик да се купи!Додај во количката сега.ПОВЕЌЕ ОД 16 НАЧИНИ НА НОСЕЊЕ НА : .Проверете и видете на страница често, ќе се најде постојат многу нови и модерен дизајн кој што не може да се добие од други продавница.1/ЕЕЗ за ре-пакет услуга, многу ефективни.Една магија главата носат замени ги сите, се тоа сите во еден!Додај во количката сега.Мулти-користење магија главата носат се направени од Полиестер микрофибер која е мека и удобна, многу добро се апсорбира потта и фитил влага далеку брзо.УВ Правец на заштита.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат