• Новак
Мажите Tee Кошули,Мажи Долг Ракав Круг Вратот Печатење во Боја Мода Обичните T-Shirt Долг Ракав Блуза Блузи

Мажите Tee Кошули,Мажи Долг Ракав Круг Вратот Печатење во Боја Мода Обичните T-Shirt Долг Ракав Блуза Блузи

DEN 362.16

Достапност
Достапно за нарачка

71" ❤ Добредојдовте на yn SIR Светот❤✩ Одличен квалитет, брза испорака, едноставно по-продажбата ќе се направат максимални напори за да се обезбеди на клиентите со задоволителна услуга. ❥❥Облека Грижа:Мажите зимска Јакна Грб се препорачува рака мие и во машина за миење во торба за перење.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.90" ракав : 66cm/25.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат