• Новак
Littlearth NCAA унисекс-возрасни Џерси Шамија

Littlearth NCAA унисекс-возрасни Џерси Шамија

DEN 570.48

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер.Увезени.Мерки 60", x 7", x 0.5".Џерси материјал во службен тим бои и карактеристики на вашиот омилен тим лого.Линии со поларните руно.Патент џеб на едниот крај.Една големина одговара на сите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат