• Новак
Kingree 50PCS лицето маска turban headband turban шамија вратот топлина headwear трговија на големо за прашина-доказ сончевиот ветер

Kingree 50PCS лицето маска turban headband turban шамија вратот топлина headwear трговија на големо за прашина-доказ

DEN 703.20

Достапност
Достапно за нарачка

6 компјутери/9pcs/18pcs во вкупно, 1 компјутер за секое боја, не се повторува.УВ Правец на protection Dust proof High stretchable Sweat wicking и брзо се суши.КАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРОИЗВОДОТ : .Проверете и видете на страница често, ќе се најде постојат многу нови и модерен дизајн кој што не може да се добие од други продавница.Клиент-задоволство е секогаш наша цел и ние се надеваме да ви донесе висока оценка на производ и услуга.На овој линк е за промет на Големо, трговија на мало, мин цел е 50 PCS/печати, цената е само US$0.Висок растеглив.ПОВЕЌЕ ОД 16 НАЧИНИ НА НОСЕЊЕ НА : .Имаме илјадници бои за вашата да се избере, квалитетот е стабилна, оди напред да го нарачате.И ние сме секогаш leadship на печатени headbands.Ние се развие нов дизајн, секоја година, со над 1000 5-ѕвезда за коментарите на .Кул во лето, Топло во зима, таа се грижи за вас многу добро во сите годишни времиња.Тоа е дефинитивно вреден за да се купи магија шамија со многу стилови на облечен, тоа може да се користи како headband, слушнете ги покрие, beanie, пират, вратот потоплите, лицето маска, balaclava, како многу стилови како што може да се слика.Должина и ширина : 19inch X 9.Пот wicking и брзо се суши.Не ризик да се купи!Додај во количката сега.И ние сме секогаш leadship на печатени headbands.Ние сме стручни во магија шамија бизнис.УВ Правец на заштита.Ние развиеме нови дизајни секоја година.Ние, исто така може да понуди ре-пакет услуга, на пример, ние може да пакет на различни бои во една торба(10pcs и 6pcs група можеби) во зависност од вашите барања и етикета на бар-код(како што се FBA бар-кодот и ourter картон бар-код) за вас, и вие само треба да плаќаат екстра US$0.Мулти-користење магија главата носат се направени од Полиестер микрофибер која е мека и удобна, многу добро се апсорбира потта и фитил влага далеку брзо. 6 компјутери/9pcs/18pcs во вкупно, 1 компјутер за секое боја, не се повторува.Ние развиеме нови дизајни секоја година.Проверете и видете на страница често, ќе се најде постојат многу нови и модерен дизајн кој што не може да се добие од други продавница.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат