• Новак
Засекогаш колекционерски предмети NHL 2 Еднострано Поврзана Големи Wordmark Логото Фан Шамија, Њујорк Ренџерс

Засекогаш колекционерски предмети NHL 2 Еднострано Поврзана Големи Wordmark Логото Фан Шамија, Њујорк Ренџерс

DEN 638.40

Достапност
Достапно за нарачка

Акрилик. 100% акрил.Околу 7x50 инчи.Тимот бои.Официјално лиценцирани.Оваа официјално лиценцирани шамија е одличен начин да се остане топол додека поддршката на вашиот омилен тим.Тоа се карактеристики и во официјалните тим име и лого.Мерки околу 7"x50".Изработени од 100% акрил.Направени од Страна Засекогаш колекционерски предмети.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат