• Новак
Littlearth унисекс-возрасни NCAA Јута Utes Џими Грав 4-во-1 Шамија, Тим Боја, 82 x 8

Littlearth унисекс-возрасни NCAA Јута Utes Џими Грав 4-во-1 Шамија, Тим Боја, 82 x 8

DEN 695.52

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер.Увезени.МАК, NHL, NCAA шамија.Мека руно-наредени поли/памук мешавина мерки 82" долго x 8" широк.Унисекс дизајн, го прави голем дар за машки и женски superfans слично.Оваа шамија има шапка, рака muff и zippered џеб.Украсени со ретро тим жанила печ и печатени тим wordmark.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат