• Новак
WTACTFUL Црна Животи Прашање Bandana Лесна Вратот Gaiter Лицето Маска за Спорт

WTACTFUL Црна Животи Прашање Bandana Лесна Вратот Gaiter Лицето Маска за Спорт

DEN 143.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер.Увезени.Дигитално печатење технологија, Моделот јасно и оставија траен боја отпорни.Лесен и супер меки, па дури и погоден за лица со осетлива кожа.На дише ткаенина може да го заштити вашето лице се изгори од сончевите зраци директно и овозможува нормално дишење.Ефикасни се задржи вашата носот и устата чисти од дишење прашина.Погоден за мажите и за жените, Добро за риболов, велосипедизам, лов, планинарење, кампување, качување, мотоциклизам, јога, патување, и други видови на спорт.Се протега да се вклопи во повеќето возрасни лица; Рамен мерења : 18.90" x 9.45".WTACTFUL Лето се Соочуваат со Шамија Маска е нашиот ново развиен производ.Користете мраз свила ткаенини.Не грижете се за потење.Може да ги привлече пот подалеку од вашето лице и сува брзо, УВ-Доказ, Прашина-Доказ, Песок-Доказ, Windproof.Носете го како лицето маска за да се заштити вашето лице се изгори од сончевите зраци директно, исто Така тие им помогне одржите вашиот носот и устата чисти од дишење прашина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат