• Новак
NHL Њујорк Ренџерс SP17 Повторување на Логото Жакард Шамија, Сина, Една Големина

NHL Њујорк Ренџерс SP17 Повторување на Логото Жакард Шамија, Сина, Една Големина

DEN 529.44

Достапност
Достапно за нарачка

100% Акрил.Увезени. 100% Акрилна жакард шема Шамија.Примарна страна : повторува тим сртот.Средно страна : тим со името branding.By Reebok, Автентично снабдувач на опрема на NHL.Бидете гласни & горди на вашиот тим оваа сезона и заврши својата гордост во овој официјално лиценцирани шамија од страна на Reebok.Овој тим боја шамија карактеристики повторување на тимот на логото од една страна и храбар тим име на спротивната страна.Тоа мора да се додаток на играта ноќ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат