• Новак
Kingree 50PCS лицето маска turban headband turban шамија вратот топлина headwear трговија на големо за прашина-доказ сончевиот ветер

Kingree 50PCS лицето маска turban headband turban шамија вратот топлина headwear трговија на големо за прашина-доказ

DEN 1111.20

Достапност
Достапно за нарачка

Пот wicking и брзо се суши.Должина и ширина : 19inch X 9.Ние сме стручни во магија шамија бизнис.1/ЕЕЗ за ре-пакет услуга, многу ефективни.ГОЛЕМ СИ ГО ЦИЦА UP&ЗДИВ : .УВ Правец на protection Dust proof High stretchable Sweat wicking и брзо се суши. 6 компјутери/9pcs/18pcs во вкупно, 1 компјутер за секое боја, не се повторува.Прашина доказ.Ние развиеме нови дизајни секоја година.Ние се развие нов дизајн, секоја година, со над 1000 5-ѕвезда за коментарите на .Бидејќи овие наредба за деловни корисници, обично ние не може да ја прифати враќање назад-назад додека не прифати да ја плати круг-патување превозот.Ако се грижите за квалитетот, што може да се купат примерок од нашата продавница да се провери тоа.Должина и ширина : 19inch X 9.Kingree headwear производи се #1 headwear избор за клиентите.Проверете и видете на страница често, ќе се најде постојат многу нови и модерен дизајн кој што не може да се добие од други продавница.Ние развиеме нови дизајни секоја година.Ние, исто така може да понуди ре-пакет услуга, на пример, ние може да пакет на различни бои во една торба(10pcs и 6pcs група можеби) во зависност од вашите барања и етикета на бар-код(како што се FBA бар-кодот и ourter картон бар-код) за вас, и вие само треба да плаќаат екстра US$0.Висок растеглив.Клиент-задоволство е секогаш наша цел и ние се надеваме да ви донесе висока оценка на производ и услуга.И ние сме секогаш leadship на печатени headbands.ЗОШТО ДА ИЗБЕРЕТЕ KINGREE?.Не ризик да се купи!Додај во количката сега.Една магија главата носат замени ги сите, се тоа сите во еден!Додај во количката сега.КАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРОИЗВОДОТ : .9/PC бесплатен превозот за НАС.Проверете и видете на страница често, ќе се најде постојат многу нови и модерен дизајн кој што не може да се добие од други продавница.Висок растеглив турнеја е во врска со 21-25inch.Една магија главата носат замени ги сите, се тоа сите во еден!Додај во количката сега.ПОВЕЌЕ ОД 16 НАЧИНИ НА НОСЕЊЕ НА : .Тоа е дефинитивно вреден за да се купи магија шамија со многу стилови на облечен, тоа може да се користи како headband, слушнете ги покрие, beanie, пират, вратот потоплите, лицето маска, balaclava, како многу стилови како што може да се слика.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат