• Новак
Suomi Финска Фудбал Поврзана Шамија

Suomi Финска Фудбал Поврзана Шамија

DEN 476.40

Достапност
Достапно за нарачка

Акрилик.Увезени.Финска фудбал двострано поврзана шамија.Многу мека на допир и модерен.Класичен, безвременски дизајн. 57-во.долго време од 7-во.широк.Носат со гордост!.Живописни бои, со висок квалитет акрилик предиво, многу мека на допир.Карактеристики на една страна со "Финска" натпис на англиски јазик, и другите со "Suomi" натпис во финска.Задолжително за секој Финска фан и голем фински сувенир за никого.Произведени во Европа според најстрогите барања на Европската Унија прописи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат