• Новак
Aston Villa ВО странска валута | Фудбал Фан Шамија | Премиум Акрилик Сплетам |Villans

Aston Villa ВО странска валута | Фудбал Фан Шамија | Премиум Акрилик Сплетам |Villans

DEN 574.80

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Мека, Топла Акрилик Поврзана.Миење со други бои на 40 Сте C. хлор.Автентични фанови шамија, како носи од страна на навивачите на Вила Парк.Мека, топла акрилик сплетам, со жакард отпечатоци на двете страни.Целосна Вила тим бои низ, со тим логото на секој крај.Оваа шамија е над 5 метри, со мека на работ на двата краја.Еден мора да има додаток за сите Вила фанови !.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат