• Новак
FOCO МАК Голема Логото Шамија

FOCO МАК Голема Логото Шамија

DEN 531.60

Достапност
Достапно за нарачка

100% Акрил.Увезени. 100% Акрил.Мек материјал.Ексклузивно на декорација.Голема логото Шамија колекција.Голема логото шамија е се и официјално лиценцирани фан опрема што доаѓаат во вашиот омилен тим бои.Голем дар во можност објект навистина совршен подарок за секој љубител на спортот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат