• Новак
FOCO МАК Голема Логото Шамија

FOCO МАК Голема Логото Шамија

DEN 540.00

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Акрил.Увезени. 100% Акрил.Мек материјал.Ексклузивно на декорација.Голема логото Шамија колекција.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Голема логото шамија е се и официјално лиценцирани фан опрема што доаѓаат во вашиот омилен тим бои.Голем дар во можност објект навистина совршен подарок за секој љубител на спортот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат