• Новак
МЛС Џерси Кука Шамија

МЛС Џерси Кука Шамија

DEN 531.60

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Акрил.Жакард Шамија со тим џерси бои.Официјално лиценцирани од страна на MLS.By adidas, официјалниот снабдувач на опрема на МЛС.Бренд име : adidas.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Ја покажат својата гордост со adidas џерси кука шамија.Оваа шамија е џерси инспириран со автентичен тим бои и логоа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат