• Новак
Scarfs Тенко Ќебе Гроздобер Мека Љубов Денот На Вљубените Моден Зимски Шамија Зима Нови Мајка Подароци За Жени

Scarfs Тенко Ќебе Гроздобер Мека Љубов Денот На Вљубените Моден Зимски Шамија Зима Нови Мајка Подароци За Жени

DEN 1284.00

Достапност
Достапно за нарачка

Shawls Тенко Ќебе И Обвива Мека Љубов Денот На Вљубените Мода Црвена Шамија За Жените Зима Наставник Подароци.Екстра Мека И Кожа-Пријателски.Топол И Лесни Шамија Носи Подобар Носи Искуство.Погоден За Носење Ќебе Шамија; Shawl Или Шамија; Дури И Во Ладно Време, Се Држи Вашиот Врат Или Тело Топло.Повод За Употреба : Shawls И Обвива Класичен Стил; Носат Со Било Кој Стил Ви Се Допаѓа; Задоволување На Вашите Дневни Носи Со Различни Бои.Идеална Гардероба Надополнува Да Се Задржи До Во Текот На Најстудените Месеци, При Додавање На Класа На Вашиот Падне; Пролет.Исклучителен Подарок Избор : Изненадување на Вашите Пријатели; најблиски; И Љубители На Роденден; Ден на Мајката; денот на Благодарноста; Божиќ; Денот на Вљубените Или Некои Посебни Фестивали; Кој Ќе Биде Убава И Пријатна Подарок.Инструкции За Перење: Се Препорачува Да Се Мијат Со Рака Или Нежно Машина За Миење, Која Може Да Се Суши Природно, Но Не Железо Или Кајгана.Shawls Тенко Ќебе Обвива За Жените Мека Љубов Денот На Вљубените Мода Сатен Шамија Зима Подарок За Мајка Ми Печати Жени Мажи Удобно Shawl Шамија Кашмир Зима Шамија Топло Големи Марами Подароци Мека И Блиску До Кожата, Не Исчезнат, Кои Ви Даваат Траен Топлина И Мекост.Може Да Се Климатизација Shawls, Шалови Shawls Двојна Намена, Сите Натпревар Дел, Потребно Плима На Жените И Мажите.Заврши На Shawl Слободно Околу Било Облека И Тоа Ќе Ви Се Задржи Топло Во Текот На Целиот Ден Долго.Стилски, Дарежлив, И Безвременски.Нашите Шамија Одговараат Во Есен И Зима Сезона За Секојдневниот Живот, Работа, Секојдневен, Streetwear Или Партија.Лесно Да Се Носат И Се Спарите Со Други Алишта.Се Облекуваат За Времето Во Стил Со Полиран Изглед На Outerwear Или Џемпери.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат