• Новак
Создаден Полирач Mandrel

Создаден Полирач Mandrel

DEN 1005.60

Достапност
Достапно за нарачка

Цена За : Секој Објект : Понесе Полирач Mandrel Тема Големина : 1/4" - 20" Месо Тело Кол. : 1-1/2" Макс.ВРТЕЖИ во минута : 25, 000 Земја на Потекло (предмет на промена) : Мексико. 'Понесе Полирач Mandrel, Месо Тело Кол. 1-1/2 In., Тема Големина Во 1/4. - 20 Во., За Користење Со B4 Sereis и Б8 Понесе Полирач, Макс.ВРТЕЖИ во минута 25, 000 '.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат