• Новак
OdontoMed2011 HAJEK Коска Mallet 8.25 германски Одделение ODM

OdontoMed2011 HAJEK Коска Mallet 8.25 германски Одделение ODM

DEN 736.56

Достапност
Достапно за нарачка

HAJEK КОСКА MALLET 8.25" ГЕРМАНСКИ ОДДЕЛЕНИЕ.НАПРАВЕНИ ВО НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК МРЕЖА.GAURANTEED ЗАДОВОЛСТВО И ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИ.Odonto Med2011 Инструменти.Odonto Med2011 ПРОИЗВОДИ НУДИМЕ рачно изработени на ДОПИР НА СЕКОЈ ИНСТРУМЕНТ.HAJEK КОСКА MALLET 8.25" ГЕРМАНСКИ ОДДЕЛЕНИЕ..НАПРАВЕН ВО ВИСОКА НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ..Odonto Med2011 Инструменти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат