• Новак
ДОН MENS GREENWCH FITT TEE САД (BROWN) (2XL)

ДОН MENS GREENWCH FITT TEE САД (BROWN) (2XL)

DEN 840.00

Достапност
Достапно за нарачка

4.2 мл., 100% чешлани и ringspun памук. 30 синглови.Пепел е 99% од чешлани и ringspun памук, 1% полиестер.Атлетик Хедер е 90/10. Сите други Хедер бои се 52% чешлани и ringspun памук, 48% полиестер. 4.2 мл., 100% чешлани и ringspun памук; 30 синглови; Пепел е 99% од чешлани и ringspun памук, 1% полиестер; Атлетик Хедер е 90/10; Сите други Хедер бои се 52% чешлани и ringspun памук, 48% полиестер; Унисекс; Sideseamed; Солза-далеку етикета.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Наместо да Биде во Латвија Црна Маица - Латвија Љубовник Подарок - да се Истражуваат Латвија - Посета на Летонија

Покрај тоа да се чувствувате материјали, нашата врвна печатење процес и висок квалитет на мастила резул

DEN 2304.00