• Новак
Kari Traa Жените Myrbla Лабава Tee

Kari Traa Жените Myrbla Лабава Tee

DEN 838.80

Достапност
Достапно за нарачка

89% Полиестер/11% Elastane.Увезени.Машина За Миење. 89% полиестер 11% Elastane.Машина за миење 40 степен C нормално.На Kari Traa Myrbla хулахопки се Класичен обука панталони кои се вклопуваат и да се изврши дури и подобро.Брз Сува водат ткаенина држи нозете, удобно додека твоето срце стапка се зголемува.Рефлексивни детали нека ви остане активна во секое Време од денот.На Kari Traa Myrbla хулахопки се класичен обука панталони кои се вклопуваат и да се изврши дури и подобро.Брз сува водат ткаенина држи нозете, удобно додека твоето срце стапка се зголемува.Рефлексивни детали нека ви остане активна во секое време од денот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Наместо да Биде во Латвија Црна Маица - Латвија Љубовник Подарок - да се Истражуваат Латвија - Посета на Летонија

Покрај тоа да се чувствувате материјали, нашата врвна печатење процес и висок квалитет на мастила резул

DEN 2304.00