• Новак
adidas Мажите Свој Рок Tee

adidas Мажите Свој Рок Tee

DEN 478.80

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Мажите удобно работи tee.Редовно се вклопуваат е блиску до телото, нудејќи полу-опремени се чувствуваат дека го следи обликот на телото.Мека и дише ткаенина; Crewneck обезбедува целосна покриеност.AEROREADY е влага-систем за управување ви овозможува да се чувствувате удобно во широк опсег на услови.Овој производ е направен со Primegreen, серија на високи перформанси користење на рециклирани материјали не богородица полиестер.Се кандидира за забава, се кандидира за спорт или се кандидира за што, оваа мажите adidas т-маица има ли покриени.Тоа е направено за да управувате со влага, па така ќе остане сува и удобно како милји функционирам страна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Зоолошката градина Чувар Смешно Мајка Т Кошули Жените Секојдневен Круг Вратот Писмо Печатени Долг Ракав Маица,

Жените Зоолошката Градина Чувар Долг Ракав Мајка Tees Материјал : Памук Смеса.Женска Мајка Живот Писмо за

DEN 1199.52