• Новак
Под Оклоп Момчиња Crossfade T-Shirt

Под Оклоп Момчиња Crossfade T-Shirt

DEN 374.40

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Обвинет Памук има удобноста на памук, но суши многу побрзо. 4 начин се водат изградба се движи подобро во секој поглед.Обвинет Памук има удобноста на памук, но суши многу побрзо. 4-начин се водат изградба се движи подобро во секој поглед. 57% Памук/38% Полиестер/5% Elastane.Увезени.Обвинет Памук има удобноста на памук, но суши многу побрзо. 4-начин се водат изградба се движи подобро во секој поглед.Лабава : Целосни намали за целосна удобност.Обвинет Памук има удобноста на памук, но суши многу faster4-начин се водат изградба се движи подобро во секој direction57% Памук/38% Полиестер/5% Elastane Imported.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат