• Новак
Puma Men ' s Teamliga Џерси

Puma Men ' s Teamliga Џерси

DEN 589.68

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Редовно Се Вклопуваат.Направени со рециклиран полиестер.Се гледаат само големи.Нашите основни колекција чекори нагоре.Оваа колекција е за оние кои уживаат во битката, колку и победа.Ре-дизајниран одговара за високи перформанси и совршен wearability.За твоите најдобри исклучување на теренот удобност и greates на теренот натпревари.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат