• Новак
Reebok Мажите Обука Снабдување Activchill+Краток Ракав Памук

Reebok Мажите Обука Снабдување Activchill+Краток Ракав Памук

DEN 765.36

Достапност
Достапно за нарачка

100% Други Влакна.Увезени.Машина За Миење. 44% најлон / 36% полиестер / 20% памук, еден дрес.Наменета за : Обука.Тенок одговара.Дише ACTIVCHILL+ПАМУК ви помага да останете кул и обезбедува удобност за обука или со секојдневно носење.Speedwick ткаенина фитили пот да ви помогне да останете свежи и суви; Мрежа задниот панел за вентилација.Crewneck; Кратки ракави.Мало droptail полите со страна цепнатинки за мобилност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат