• Новак
Sweatshirt За Жените Солидна Исечок Мрежа Вметнете Исече Качулка Суичери Долг Ракав Сечење На Врвот Блузи

Sweatshirt За Жените Солидна Исечок Мрежа Вметнете Исече Качулка Суичери Долг Ракав Сечење На Врвот Блузи

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

удобен ткаенина.Кука и Јамка затворање.Машина За Миење.Бело црни маици за жените tee за жените кратко sleeve tee за жените графички tee за жените плус големина tee за жените лабава одговара жените tee кошули графички прекумерно графички т-маици жените графички т-маици тинејџерски девојки графички т-маици трендовски графички tees за жените гроздобер графички блузи, за жени секси графички блузи, за жени плус големина графички tee кошули графички т-маици за жените смешни маици за жените маици за жените памучни маици за жените плус големина маици за жените графички гроздобер.Туника Кошули Жените Преголеми Crewneck Sherpa Суичери Секојдневен Руно Pullover Врвот Топол Џемпер Дуксери за Жените Sweatshirt со Џеб Боја Блок Drawstring Блузи Жените Жените Боја Блок Дуксери Падне Долг Ракав Sweatshirt Секојдневен Drawstring Pullover Блузи Шарени. ★Натпревар : одличен избор за да се создаде тренди изглед за шопинг да се поврзете со вашата favorate фармерки и leggings,многу симпатична и пријатна!. ★Повод : Одлична за повик затворен или од врата на абење,Денес, на Одмор,на Плажа,во Струка,закачам, Божиќ ден,да ви даде мода и среќа. ★Услуга : ве Молиме не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања.Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем, да се обезбеди вашиот најдобар шопинг искуство.Нашите големини Азија, ве молиме проверете ја вашата големина со нашата ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА во сликата,ви благодариме!.Големина : S НАС : 4 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90cm/35.43" Ракав : 65cm/25.6" Должина : 32cm/12.60" Големина : M НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 36 Биста : 94cm/37.01" Ракав : 66cm/26.0" Должина : 33cm/12.99" Големина : L НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 98cm/38.58" Ракав : 67cm/26.4" Должина : 34cm/13.39" Големина : XL НАС : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 102cm/40.16" Ракав : 68cm/26.8" Должина : 35cm/13.78" Боја : Црна | Големина : Мали Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат