• Новак
MLB Мажите Унија Лак Френклин Тим Боја Основно Лого Збор Марка T-Shirt

MLB Мажите Унија Лак Френклин Тим Боја Основно Лого Збор Марка T-Shirt

DEN 671.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% Памук.Увезени.Машина За Миење.Официјално Лиценцирани Производ.Екран Печатени Тим Логоа.Материјал : 100% Памук - Машина Перат - Tagless Јака.Стандард Fit - Екипажот Деколте, T-Shirt - Мека Чувствуваат Материјал За Удобност.Одговара : Mens Големина Мали - XX-Large.Спорт вашиот MLB Тим Гордост додека repping на Унијата Лак Френклин Тим Боја е направена од мека 100% Памук џерси со tagless деколте и енергична графички.Увезени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат