• Новак
Под Оклоп Мажите се Опорави Долг Ракав Обука Тренингот T-Shirt

Под Оклоп Мажите се Опорави Долг Ракав Обука Тренингот T-Shirt

DEN 1560.00

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Ние дизајниран крајната пост-игра, пост-железничкиот систем да ви помогне да се врати на мускулите побрзо & се врати подобро од било кога.Моделот внатрешноста на ткаенина се враќа инфрацрвена енергија за вашето тело, зголемување на локализирани протокот на крв & зголемување на количината на кислород во постигнување на вашите мускули да се врати на вашите мускули побрзо.Меки, лесни поврзана изградба испорачува супериорна удобност & breathability.Материјал фитили пот & суши навистина брзо. 4-начин се водат изградба се движи подобро во секој поглед.Ние дизајниран крајната пост-игра, пост-железничкиот систем да ви помогне да се врати на мускулите побрзо & се врати подобро од било кога.Моделот внатрешноста на ткаенина се враќа инфрацрвена енергија за вашето тело, зголемување на локализирани протокот на крв & зголемување на количината на кислород во постигнување на вашите мускули да се врати на вашите мускули побрзо.Меки, лесни поврзана изградба испорачува супериорна удобност & breathability.Материјал фитили пот & суши навистина брзо. 4-начин се водат изградба се движи подобро во секој поглед.Напојува со Celliant.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат