• Новак
Посебни Потреби Мајка TShirt: Јас Сум Неговиот Глас Тој Е Моето Срце Tee

Посебни Потреби Мајка TShirt: Јас Сум Неговиот Глас Тој Е Моето Срце Tee

DEN 2188.80

Достапност
Достапно за нарачка

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Оваа Посебни Потреби Мајка TShirt вели дека тоа совршено : јас Сум Неговиот Глас, Тој Е Моето Срце Tee.Секоја мајка на момчето со посебни потреби, без разлика дали АДХД, Аутизам, Aspergers, Сензорни Обработка Растројство, ЧУДНИ, или било која друга дијагноза ќе љубов оваа кошула.Мајки зборуваат за своите деца кога тие не можат да зборуваат за себе си и оваа Посебни Потреби Мајка tee кошула овозможува на нејзиниот носат нејзиното срце на нејзината ракав и да покаже колку е горд таа е на нејзиното дете, без разлика на неговата возраст.Свеста Кошули.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат