• Новак
Под Оклоп Жените Спорт Графички Кратки Ракави, T-Shirt

Под Оклоп Жените Спорт Графички Кратки Ракави, T-Shirt

DEN 402.24

Достапност
Достапно за нарачка

87% Полиестер/13% Elastane.Увезени.Машина За Миење.Лесни, мазна Heat Gear ткаенина е ултра-удобно. 4-начин се водат изградба се движи подобро во секој поглед.Материјал фитили пот & суши навистина брзо.Mesh панели за додаде breathability.Под Оклоп е мисија е да се направи на сите спортисти подобро преку страст, дизајн и немилосрдните извршување на иновации.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат