• Новак
Планината Рение - Национален Парк Ретро Сувенири, T-Shirt

Планината Рение - Национален Парк Ретро Сувенири, T-Shirt

DEN 431.76

Достапност
Достапно за нарачка

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Авантура повикува!Ако сте турист, еден патник, и се во Планината Рение, ова е за вас!Дали сте љубители на природата и Вашингтон?Совршена идеја за патување љубовник кој го посети Националниот Парк.Ретро стил на потресени и гроздобер корави.За луѓе кои сакаат планинарење, кампување, birding или природата фотографија.Дали вашата улога во зачувување на животната средина и искажете ја вашата поддршка за природата.Голема патување подарок идеја или reminder (потсетник).Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат