• Новак
Џо Удар На Ford Работи Пони Mustang Знаме

Џо Удар На Ford Работи Пони Mustang Знаме

DEN 551.76

Достапност
Достапно за нарачка

Произведено во САД или Увезуваат.Машина За Миење.Совршен за секој љубител на Ford; Направени од издржлив 50% памук 50% полиестер материјал сигурни дека за да траат многу години.Кратко sleeve унисекс одговара crewneck возрасни т-маица; Додворувања и за двете жени и мажи.Карактеристики голема Американското Знаме Работи Пони на предната; Текст гласи : 'Долго Може да се Кандидира, Mustang'.Официјално лиценцирани Џо Удар на Ford облека; Прикажи ги исклучите вашиот омилен автомобил марка.Одличен подарок идеја за родендени, празници, и многу повеќе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Зоолошката градина Чувар Смешно Мајка Т Кошули Жените Секојдневен Круг Вратот Писмо Печатени Долг Ракав Маица,

Жените Зоолошката Градина Чувар Долг Ракав Мајка Tees Материјал : Памук Смеса.Женска Мајка Живот Писмо за

DEN 1199.52