• Новак
adidas Жените е Дизајниран 2 Движат Tee

adidas Жените е Дизајниран 2 Движат Tee

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Не Затворање затворање.Машина За Миење.Кратко sleeve секојдневниот т-маица за жените.Редовно се вклопуваат.V деколте.Се движат надвор од вчерашната обука цели во оваа adidas женска маица.Тоа е направено на влага-апсорбирање на ткаенина за да ги задржи ќе се исуши како ќе завршите со вашиот тренингот и да го поставите вашето место за утре.Нежните ткаенини ви држи удобно сите седница долго.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Зоолошката градина Чувар Смешно Мајка Т Кошули Жените Секојдневен Круг Вратот Писмо Печатени Долг Ракав Маица,

Жените Зоолошката Градина Чувар Долг Ракав Мајка Tees Материјал : Памук Смеса.Женска Мајка Живот Писмо за

DEN 1199.52