• Новак
SheIn Жените Исечок Кратко Sleeve Ладно Рамо Ребрести Поврзана Т-Маица Врвот

SheIn Жените Исечок Кратко Sleeve Ладно Рамо Ребрести Поврзана Т-Маица Врвот

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

94.8% Rayon, 5.2% Spandex.Се повлече На затворање.Материјал : 93% Памук, 7% Spandex, Големина работи мали, Одговара : Лабава цел еден или два големина од ГОЛЕМИНАТА на ТАБЕЛАТА.Функција : Асиметрични Вратот, Исечок, Клучалката, Отворете Рамо, Тенок Одговара.Ситуација : Погоден за секојдневна живот, Патување, Секојдневен, Outtings, Рекреација, Основни и Канцеларија.Ладно кошула е одлично да се носат со панталони, фармерки, или здолништа за шик изглед, па тоа е одлично.Модел информации : Висина : 175 см, Биста : 85 см, Половината : 61 см, Колковите : 93 см.Ве молиме погледнете го големина мерење подолу.Големина На Табела : .X-Small(инчи) : Биста : 28.0, Должина : 21.0, Рамо : 12.0, Ракав Должина : 7.0. Мали(инчи) : Биста : 29.0, Должина : 21.0, Рамо : 13.0, Ракав Должина : 7.0. Медиум(инчи) : Биста : 31.0, Должина : 22.0, Рамо : 13.0, Ракав Должина : 8.0. Голема(инчи) : Биста : 32.0, Должина : 22.0, Рамо : 13.0, Ракав Должина : 8.0. X-Large(инчи) : Биста : 34.0, Должина : 23.0, Рамо : 13.8, Ракав Должина : 8.0. Ве молиме овозможи 0.4-0.79 инчен разликува поради прирачник за мерење.Асиметрични Вратот, Исечок, Клучалката, Отворете Рамо, Тенок Одговара, Ребрести Сплетам, Јуниори Блузи.Ладно кошула е одлично да се носат со панталони, фармерки, или здолништа за шик изглед, па својата совршена.Лето секојдневен блузи, за жени одмор надвор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат