• Новак
C9 Шампион Момчиња' Tech Кратко Sleeve Tshirt

C9 Шампион Момчиња' Tech Кратко Sleeve Tshirt

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Лабава одговара : Опуштено одговара за удобност и мобилност.Дуо Сува - фитили влага, суши брзо.Издржливи ткаенини се залага да се повтори перења.Дише ткаенина помага да се задржи кул.УВ Заштита на 50+.Момчињата' Tech Т-Маица од C9 Шампион е удобно доволно за секојдневно носење и технички доволно за вашите омилени спортови и активности.Оваа екипажот вратот tee карактеристики релаксирана одговара, дише wicking ткаенина и удобност рамен шевовите да ви помогне да бидете кул и удобно. 50+ UV заштитата ви помага да го блокира штетните зраци и издржливи ткаенини се залага да се повтори за перење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Зоолошката градина Чувар Смешно Мајка Т Кошули Жените Секојдневен Круг Вратот Писмо Печатени Долг Ракав Маица,

Жените Зоолошката Градина Чувар Долг Ракав Мајка Tees Материјал : Памук Смеса.Женска Мајка Живот Писмо за

DEN 1199.52