• Новак
YUNHE Перат и Количка за Дивите Мачка Кинолошки Пештерата Куќа Водоотпорен Крпа Затворен Kitty Засолниште Монтажни Подарок за домашно Милениче Мачка мачката kennels за Вн?

YUNHE Перат и Количка за Дивите Мачка Кинолошки Пештерата Куќа Водоотпорен Крпа Затворен Kitty Засолниште Монтажни

DEN 763.20

Достапност
Достапно за нарачка

60x42x41 см/23.Тоа е многу погоден за домашни миленици да спијат во гаражи, тремови, плевни, балкони, ходници, па дури и домови.Тоа е многу погоден за домашни миленици да спијат во гаражи, тремови, плевни, балкони, ходници, па дури и домови.Високо-квалитетни материјали : Нашите миленичиња куќа се направени од водоотпорен Оксфорд ткаенина, која е rainproof, windproof, дебела, се топло, удобно и влага-доказ. 100% сосема нов и висок квалитет.Свитлива и лесно за чување : На отворено зима водоотпорен мачка куќа е свитлива, можете лесно може да го носи и чува мачка кревет дупка, и отворено мачка засолниште е лесен за употреба.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Топол дом : отворено windproof и rainproof мачка отпадоци, погоден за диви мачки, мачки скитници, заедница мачки, давајќи им топол дом за прекрасната оние.Ви благодариме за вашето разбирање.14 инчи(Л)Пакет Вклучува : 1 x Мачка Housenote : 1.Затворениот дизајн милениче гнездо штити миленици од лошите зимски временски услови.Спецификација : Материјал : Оксфорд Cloth Color : Како Picture Size : Прибл.Ве молиме овозможи 0-2cm грешки поради прирачник за мерење, бидете сигурни дека ќе не ум пред цел.57 инчи(М)Големина : Прибл.Свитлива и лесно за чување : На отворено зима водоотпорен мачка куќа е свитлива, можете лесно може да го носи и чува мачка кревет дупка, и отворено мачка засолниште е лесен за употреба.78 инчи(S)Големина : Прибл.

Спецификацијата

Material:
Oxford Cloth
Color:
As the Picture
Size:
Approx. 45x40x35 cm/17.72x15.75x13.78 inches(S)
Size:
Approx. 55x41x37 cm/21.65x16.14x14.57 inches(M)
Size:
Approx. 60x42x41 cm/23.62x16.54x16.14 inches(L)
Package Includes:
1 x Cat House
note:
1.Please allow 0-2cm errors due to manual measurement, make sure that you do not mind before you order.
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3.Other parts are not included. :
Thanks for your understanding. :

Со стоката дадена додека купуваат

Аквариум Одржување на Подароци за Пријатели, многу повлечен, но Подготвени да Разговараат за Аквариум Одржување,

Аквариум Одржување KEYCHAIN Тоа е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик.Тоа е многу издржливи,

DEN 1353.60

QJM Мачка Playpen,мачка Кафези Затворен Големи 3-Ниво Мачка Condo за Маче морско свинче - Тркала Затворен Отворено,Црна

Делукс животинско кафез : Ова тркала затворен фенси 3ниво на хабитат во убава бела бои е одлична за вашит

DEN 2083.20

GUTIAN Мачки Софа Кревет Дома Кученце Топло Кинолошки Круг Милениче Спиење Дупка Маче Куќа Мека Мачки регулируема

Мека, со отстранлив душек во внатрешноста, многу погодно.Мазна на допир, со мечтателни и удобно спиење и

DEN 5424.72