• Новак
ALAZA Aloha Ананас и Фламинго домашно Милениче Мачка Куќа Засолниште со Мали Перница за Мачки и Мали Кучиња

ALAZA Aloha Ананас и Фламинго домашно Милениче Мачка Куќа Засолниште со Мали Перница за Мачки и Мали Кучиња

DEN 2174.40

Достапност
Достапно за нарачка

Оксфорд ткаенина.Мека, добра водоотпорен, издржливи.Прецизни за шиење, силна шевовите и баласт, многу издржливи и практични, површината може да се рака-мијат и во машина-изми, и тоа е лесно да се грижи за секој ден.Мека ткаенина внатре е многу меки и топли, одржување на вашето домашно милениче далеку од студот, и опремени со меки перничиња за максимална удобност.Обликот усвојува обликот на просторот капсула, со таписерии и индивидуални моделот печатење, кој ги комбинира cuteness и модата.Ние имаме професионална услуга по продажбата тим.Ако се судрите со различни проблеми, ве молиме, контактирајте ја нашата служба за корисници директно преку е-маил.Ако производот е оштетен за време на производството и транспортот, ве молиме фотографирајте и испратете ја на нас.Професионална услуга по продажбата На комесарот дефинитивно ќе ви даде задоволителен одговор.Ве молиме имајте во предвид : за Време на посебни празници, општата испорака услуга може да биде одложен.Ако ви треба овој производ итно, ве молиме, изберете ја забрзана испорака на услугата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

YUNHE Перат и Количка за Дивите Мачка Кинолошки Пештерата Куќа Водоотпорен Крпа Затворен Kitty Засолниште Монтажни

60x42x41 см / 23.Тоа е многу погоден за домашни миленици да спијат во гаражи, тремови, плевни, балкони, ходници,

DEN 763.20

01 Мачка Нога Маски, Прилагодлив Мачка Чевли Шупливи за Мачка пензионерски Дом за Продавници за домашни Миленичиња

Направени од високо‑квалитет TPE материјал, безбедно и издржливи, овозможува поудобно искуство за вашет

DEN 1031.76

GUTIAN Мачки Софа Кревет Дома Кученце Топло Кинолошки Круг Милениче Спиење Дупка Маче Куќа Мека Мачки регулируема

Мека, со отстранлив душек во внатрешноста, многу погодно.Мазна на допир, со мечтателни и удобно спиење и�

DEN 5424.72

Аквариум Одржување на Подароци за Пријатели, многу повлечен, но Подготвени да Разговараат за Аквариум Одржување,

Аквариум Одржување KEYCHAIN Тоа е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик.Тоа е многу издржливи, �

DEN 1353.60