• Новак
Член на кралското семејство Слободен Аикидо домашно Милениче Мачка Куќа Засолниште со Мали Перница за Мачки и Мали Кучиња

Член на кралското семејство Слободен Аикидо домашно Милениче Мачка Куќа Засолниште со Мали Перница за Мачки

DEN 1723.20

Достапност
Достапно за нарачка

Оксфорд ткаенина.Мека, добра водоотпорен, издржливи.Прецизни за шиење, силна шевовите и баласт, многу издржливи и практични, површината може да се рака-мијат и во машина-изми, и тоа е лесно да се грижи за секој ден.Мека ткаенина внатре е многу меки и топли, одржување на вашето домашно милениче далеку од студот, и опремени со меки перничиња за максимална удобност.Обликот усвојува обликот на просторот капсула, со таписерии и индивидуални моделот печатење, кој ги комбинира cuteness и модата.Ние имаме професионална услуга по продажбата тим.Ако се судрите со различни проблеми, ве молиме, контактирајте ја нашата служба за корисници директно преку е-маил.Ако производот е оштетен за време на производството и транспортот, ве молиме фотографирајте и испратете ја на нас.Професионална услуга по продажбата На комесарот дефинитивно ќе ви даде задоволителен одговор.Ве молиме имајте во предвид : за Време на посебни празници, општата испорака услуга може да биде одложен.Ако ви треба овој производ итно, ве молиме, изберете ја забрзана испорака на услугата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

QJM Мачка Playpen,мачка Кафези Затворен Големи 3-Ниво Мачка Condo за Маче морско свинче - Тркала Затворен Отворено,Црна

Делукс животинско кафез : Ова тркала затворен фенси 3ниво на хабитат во убава бела бои е одлична за вашит

DEN 2083.20