• Новак
Домашно милениче Капсула Waterloo Печатени Мачка Куќа Кревет Троседот Затворен Мачки Коцка за Мали Кучиња Kitty Астронаут Пурпурна Планета

Домашно милениче Капсула Waterloo Печатени Мачка Куќа Кревет Троседот Затворен Мачки Коцка за Мали Кучиња Kitty

DEN 1704.00

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Оксфорд ткаенина се користи околу пет condo, која е лесна, мека и водоотпорен.На врвот е направен од дише мрежа и дното е направен не се лизга ткаенина за да се обезбеди стабилност.Памучна крпа се користи за да се заврши околу дупката.Големина : 13.8x13.8x11.8in/35x35x30cm, внатрешна мачки коцка е погоден за повеќето мачиња, puppies, мали кучиња и мали домашни миленици.Топлина и Удобност : внатрешниот ѕид е направен од топло ткаенина и е опремен со дебели и мека перница под перница да се задржи мали животни топли кога тие спијат.Мода и Единствен : миленичиња куќа е обликуван како простор капсула коцка, која може да бидат собрани во една мачка куќа или укината во една мачка кревет или мачка троседот, три-во-едно дизајн, тоа е толку симпатична со исклучителна персоналните отпечатоци.Применливи Сценарија : миленичиња коцка е погоден за надворешно, салон, спални, тераса, градина, pet shop, и може да се користи и како отворено мачка засолниште за пикник, на патување, на плажа, во автомобил водови.Карактеристики : ● Коцка во облик на Kitty Куќа/Мачка Condo/Гребење Мачка Играчка● Мачка Куќа/Мачка Кревет/Мачка Троседот 3-во-1 дизајн● Личен Симпатична Мода Печатење● Удобно и Дише● Не се лизга на Дното Дизајн● Пренослив Перница Подлога● Лесно да се соберат и clean We љубов домашни миленици, домашни миленици љубов Lafal Per печатени маче куќа.Топла подарок за вашата мачка!Уживајте во вашиот одмор време со вашата прекрасна миленици!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

GUTIAN Мачки Софа Кревет Дома Кученце Топло Кинолошки Круг Милениче Спиење Дупка Маче Куќа Мека Мачки регулируема

Мека, со отстранлив душек во внатрешноста, многу погодно.Мазна на допир, со мечтателни и удобно спиење и

DEN 5424.72