• Новак
Mingshanou Мачка Куќа за Зима, Затворен Мачка Куќа Водоотпорна, со Обезбедување на Безбедни Мачка Куќа за Мачки или Мало Куче, Лесно да се Соберат Мачка Засолниште WENDONGZH

Mingshanou Мачка Куќа за Зима, Затворен Мачка Куќа Водоотпорна, со Обезбедување на Безбедни Мачка Куќа за Мачки

DEN 1992.00

Достапност
Достапно за нарачка

Дизајнот е изведен од природата и има елегантен и великодушни изглед. 【Мулти - Функција Мачка Куќа】:Убава ноќ стојат крие вашата мачка е ѓубре кутија или кревет.Стилски мебел изгледа мешавини со твоите дома декор. 【Лесен-за-Користење】:се Повлече, чисти и лизгајте го задниот под контра.Екстра полица простор за да ги организирате вашите kitty брзини, списанија, тв далечински управувач, итн. 【Издржлив Дизајн】 : Направена со силни и издржливи притисне дрво.Се приспособат на повеќето од ѓубре кутии. 【Мачка Дупка & Магнетна Врата】Одликувајќи се со голема големина на мачка дупка во димензија на 6.7" x 8.3", тоа го прави вашата мачка да влезе и да излезе по волја.На монтажни дизајн на нашите партиција панел може да ги задоволи вашите потреби за ставање поголем отпадоци кутија или две мали отпадоци кутии.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Аквариум Одржување на Подароци за Пријатели, многу повлечен, но Подготвени да Разговараат за Аквариум Одржување,

Аквариум Одржување KEYCHAIN Тоа е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик.Тоа е многу издржливи,

DEN 1353.60

GUTIAN Мачки Софа Кревет Дома Кученце Топло Кинолошки Круг Милениче Спиење Дупка Маче Куќа Мека Мачки регулируема

Мека, со отстранлив душек во внатрешноста, многу погодно.Мазна на допир, со мечтателни и удобно спиење и

DEN 5424.72