• Новак
Кралската Мачка Бутик Hybernest Quatro 4 Приказната Kitty Театар

Кралската Мачка Бутик Hybernest Quatro 4 Приказната Kitty Театар

DEN 762.48

Достапност
Достапно за нарачка

24 инчи долг од 24 инчен широк тешки-должност carpeted двојно база.Целосно прилагодливи кревети.Карактеристики сисал идеален гребење на површината за мачки.Некои собранието е потребно. 24" X 24" Широк carpeted база, Четири 16" Внатре дијаметар целосно carpeted кружни кревети спирала скали-зачекори околу еден 72" Премиум Сисал завиткани гребење мислења.На кревети може да се прилагоди на пост во која било насока.Преда-фактот за повеќе мачка домови!Боите можат да се разликуваат, неутрални тонови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Кралството Унгарија Знаме Мапата домашно Милениче Мачка Куќа Засолниште со Мали Перница за Мачки и Мали Кучиња

Оксфорд ткаенина.Мека, добра водоотпорен, издржливи.Прецизни за шиење, силна шевовите и баласт, многу из

DEN 1370.40

GUTIAN Мачки Софа Кревет Дома Кученце Топло Кинолошки Круг Милениче Спиење Дупка Маче Куќа Мека Мачки регулируема

Мека, со отстранлив душек во внатрешноста, многу погодно.Мазна на допир, со мечтателни и удобно спиење и�

DEN 5424.72

01 Мачка Нога Маски, Прилагодлив Мачка Чевли Шупливи за Мачка пензионерски Дом за Продавници за домашни Миленичиња

Направени од високо‑квалитет TPE материјал, безбедно и издржливи, овозможува поудобно искуство за вашет

DEN 1031.76