• Новак
LIKJ Мачка се Подигне, Мачка Нога Опфаќа Удобно 4pcs Мека Ноктот Силикони за Пет Болници за Продавници за домашни Миленичиња на Семејството Бањи за Мачка Куќи

LIKJ Мачка се Подигне, Мачка Нога Опфаќа Удобно 4pcs Мека Ноктот Силикони за Пет Болници за Продавници за домашни

DEN 1207.20

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа може да заврши мачка шепи за да се спречи мачки од гребење со своите шепи кога гледаат лекар, сечење нокти, прави испитувања и лекување.Заштитни чизми може да се прилагоди со кука и јамка, што го прави лесно да се носат чевли.Постои дупка на дното на чевли, која им овозможува на водата да можат слободно да влезат и да излезете, додека капење мачка.Направени од високо-квалитет со силиконска материјал, тоа е мека, удобно, безбедно и издржливи, овозможува поудобно искуство за вашето домашно милениче.Широк спектар на значења, погоден за домашни миленичиња болници, продавници за домашни миленичиња, мачка куќи, семејството бањи, итн.Функција : 1. Направени од високо-квалитет со силиконска материјал, тоа е мека, удобно, безбедно и издржливи, овозможува поудобно искуство за вашето домашно милениче.2. Тоа може да заврши мачка шепи за да се спречи мачки од гребење со своите шепи кога гледаат лекар, сечење нокти, прави испитувања и лекување.3. Заштитни чизми може да се прилагоди со кука и јамка, што го прави лесно да се носат чевли.4. Постои дупка на дното на чевли, која им овозможува на водата да можат слободно да влезат и да излезете, додека капење мачка.5. Широк спектар на значења, погоден за домашни миленичиња болници, продавници за домашни миленичиња, мачка куќи, семејството бањи, итн.Спецификација : Предмет Тип : Силикони Мачка Нога Covers Material : Silicone Bottom Дијаметар : Прибл. 4cm / 1.6 in Height : Прибл. 7cm / 2.8 in Opening Дијаметар : Прибл. 2.5 cm / 1.0 in Product Тежина : Околу. 70g / 2.5 oz Пакет Листата : 4 x Мачка Нога Covers1 x англиски Manual Note : 1. Ве молиме овозможи 1‑2cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Спецификацијата

Item Type:
Silicone Cat Foot Covers
Material:
Silicone
Bottom Diameter:
Approx. 4cm / 1.6in
Height:
Approx. 7cm / 2.8in
Opening Diameter:
Approx. 2.5cm / 1.0in
Product Weight:
Approx. 70g / 2.5oz
Package List:
4 x Cat Foot Covers1 x English Manual :
1. Please allow 1‑2cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Со стоката дадена додека купуваат

Аквариум Одржување на Подароци за Пријатели, многу повлечен, но Подготвени да Разговараат за Аквариум Одржување,

Аквариум Одржување KEYCHAIN Тоа е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик.Тоа е многу издржливи,

DEN 1353.60

01 Мачка Нога Маски, Прилагодлив Мачка Чевли Шупливи за Мачка пензионерски Дом за Продавници за домашни Миленичиња

Направени од високо‑квалитет TPE материјал, безбедно и издржливи, овозможува поудобно искуство за вашет

DEN 1031.76

QJM Мачка Playpen,мачка Кафези Затворен Големи 3-Ниво Мачка Condo за Маче морско свинче - Тркала Затворен Отворено,Црна

Делукс животинско кафез : Ова тркала затворен фенси 3ниво на хабитат во убава бела бои е одлична за вашит

DEN 2083.20